درباره مجموعه کتاب های اشتارتن ویا

کتاب starten wir درحال حاضر یکی از جدیدترین و بروزترین کتاب آموزش زبان آلمانی در دنیا است که توسط آقای Rolf Brüseke از مشهورترین نویسندگان کتاب های آلمانی نگارش شده و توسط انتشارات Hueber آلمان منتشر شده است. این انتشارات بعد از سری بسیار موفق و پرطرفدار کتابهای Menschen اقدام به چاپ این کتاب نمود که اولین چاپ کتاب starten-wir آلمانی در سال ۲۰۱۷ انجام شد، اما استقبال رسمی از کتاب های starten wir در آموزشگاه گوته و دیگر آموزشگاه های زبان آلمانی در سراسر دنیا از سال ۲۰۱۹ اتفاق افتاده است. کتاب اشتارتن ویا به تازگی در آموزشگاه های زبان آلمانی در ایران تدریس می شود و مورد تایید سفارت کشور آلمان در ایران نیز می باشد. در نگارش این کتاب، از جدید ترین و پیشرفته ترین متدلوژی تدریس برای یادگیری زبان آلمانی بهره گرفته شده و متون کتاب کاملا بروز و متنوع است و شامل وبلاگ های ویدئویی، گفتگو ها، مصاحبه ها و… می باشد. همچنین در پایان هر درس یک بررسی اجمالی از گرامر بوسیله تمرین های کلاسی و تمرین در خانه در این کتاب وجود دارد که برای دوره کردن سریع همان درس کاربرد دارد تا از این طریق سرعت اعتماد به نفس زبان آموزان در استفاده از زبان آلمانی را توسعه دهد. از ویژگی های مهم این کتاب می توان ارائه نکات دستوی بسیار صریح و شفاف برای هر درس را نام برد که مطالب درسی بصورت یکنواخت با هارمونی ارئه شده و نوعی یکپارچگی آموزشی در کل کتاب وجود دارد. در ابتدای هر فصل از کتاب، هر درس بسیار جذاب و فوق العاده معرفی شده است. همچنین از موضوعات جدید و بروز مناسب با سلایق افراد جوان و بزرگسال در این کتاب استفاده شده که باعث تقویت همزمان مهارتهای چهارگانه زبان (درک مطلب، بیان شفاهی، نگارش و خواندن) می شود. این کتاب دارای بخش های بسیار متنوع جهت فعالیت های کلاسی بوده و برای این منظور از موضوعات بروز مطابق با مضامین فرهنگی کشور آلمان بهره گرفته است. با مشاهده ارتباط بین تصاویر و کلمات در درس های این کتاب، مفاهیم و لغات زبان آلمانی بهتر یادآوری می شوند و واژگان بسیار زیاد و کاربردی متناسب با هر سطح طبقه بندی شده است. آموزش گرامر زبان آلمانی با استفاده از متدولوژی جدید تدریس، وجه تمایز این کتاب از سایر کتاب های مشابه بوده و وجود تمرین های متنوع در پایان هر درس برای سنجش و خودآزمایی دانش زبان آموزان از کیفیت بالایی برخوردار است.

ویژگی های این پکیج ویدئویی
در این آموزش سعی شده است از تمامی مطالب این سری کتاب های ارزشمند در جهت یادگیری زبان آموزان محترم استفاده شود. نحوه تدریس این مجموعه به صورت ویدئوهای آموزشی می باشد. این ویدئوها برای کلیه کتاب های Starten Wir از سطح A1 تا سطح B1 بوده و زبان آموز، زبان آلمانی را به زبان فارسی و مشابه کلاس های حضوری یاد می گیرد. به گونه ای که زبان آموز حس حضور در کلاس را تجربه خواهد کرد. استفاده از این دوره هیچ پیش نیازی نداشته و تمامی مطالب از پایه و الفبا تدریس شده است. همچنین تضمین موفقیتِ شما در یادگیری، فقط خودِ شما هستید. ویژگی های این پکیج آموزشی را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

- تدریس خط به خط کلیه سوالات و متون اصلی کتاب طبق فایل های ویدئویی به همراه توضیحات فارسی
- آموزش کلیه نکات گرامری هر درس به طور جداگانه و بررسی تمام این نکات گرامری در متون کتاب
- بررسی و تحلیل تمام فایل های شنیداری با صوت به طور همزمان با متون هر قسمت به منظور انسجام و درک بهتر هر درس
- ارائه راه حل های کلیه تمرین های کتاب با استفاده از جواب های استاندارد انتشارات اصلی کتاب

دسته بندی آموزشی کتاب اشتارتن ویا و هزینه های مربوط به هر قسمت، به صورت زیر است و همه پکیج ها به همراه پشتیبانی رایگان دو ماهه از تمام موارد تدریس شده می باشند: